KONST / Litografier / Färglitografi 14009489
nr 1400 9489
Lars Nörgård
(f. 1956), Danmark
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 66/125, daterad -88. Handmålad ram. Motivet: ca 66x50,5 cm, yttermått inklusive ram: 84x67 cm
Lars Nørgård, dansk målare och grafiker född i Aalborg 1956.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:21:48
30/5 15:01:35
Lars Nörgård
Läs mer om Lars NörgÃ¥rd